Dünyayı Değiştirmenin 101 Kolay Yolu

178,00 TL
133,50 TL
16.02.2024 tarihine kadar kargoda
Ürün Bilgileri

“Dünyayı değiştirmek” kulağa iddialı gelse de aslında sadece bir kişinin farklı düşünmesi ve davranmasıyla bile mümkün. Bu iddialı görevi yerine getiren kişi sen olabilirsin! Dünyayı küçücük adımlarla ve üstelik eğlenerek değiştirebilirsin! Nasıl mı?Bu aşırı önemli görev için tam 101 tane kolay önerimiz var.

Dünyayı Değiştirmenin 101 Kolay Yolu’nda senin için küçük dünya için büyük adımları atmanı sağlayacak pratik ve sürdürülebilir tavsiyeler var. Evdeki gündelik rutinlerinden sosyal ilişkilerine; okul, seyahat, alışveriş alışkanlıklarından çevrende olan bitene verdiğin reaksiyonlara kadar, dünyayı değiştirmenin bir sürü yolu var!

İster karton kutulardan oyunlar tasarla, ister eski oyuncaklarını satıp bağışla! Yetmezse kendi bahçeni düzenle. Paylaş, oku, anlat, sev, ye veya sadece koş! Yapacakların, sokaktaki küçük dostlarımızdan bahçedeki ağaçlara, minik bir fideden uçsuz bucaksız denizlere kadar gezegenin tüm sakinlerinin hayatını kurtaracak. Hadi, ilk adımı sen at, işe kendi dünyandan başla! Göreceksin, dünya hızla değişecek.

Yazan: Aubre Andrus

Resimleyen: Dynamo Limited

Çeviren: Halenur Çalışan

Kapak: Flexi

Sayfa sayısı: 112

Ebat: 16,5×21 cm

Yaş Grubu: 7 yaş ve üzeri

ISBN: 978-605-74809-1-0

Teslimat Bilgisi
3 gün sonra
Ödeme Seçenekleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.